Експертна психіатрична клініка, яка забезпечує всебічне лікування англійською, російською та івритом

Психіатрія в Ізраїлі чи психіатрії online

Психіатрична клініка «IsraClinic»: Чому ми звертаємось до нас за допомогою?


Психіатричний діагноз у сучасному світі є синонімом соціальної ізоляції. Незважаючи на розвиток психіатрії як науки та розуміння патології психічних та фізіологічних процесів, пацієнти з психічними розладами все ще лікуються з уважністю та негативною. Тим часом фармакологія та медицина далеко вийшли вперед при терапії захворювань психіки, а Ізраїль, перебуваючи на передньому плані науки, пропонує найсучасніші методи лікування, в тому числі в галузі психіатрії.Клініка «IsraClinic» була створена понад 20 років тому командою однодумців лікарів, метою якої було надання якісної та ефективної допомоги всім пацієнтам, які говорять різними мовами. У психіатрії діалог між лікарем та пацієнтом однією мовою, спільнота менталітету та розуміння соціокультурних факторів є критичними. Ще одним важливим фактором успішного лікування є професіоналізм фахівця - лікар повинен знати про всі нові розробки, методи та препарати для лікування певних захворювань. Команда «IsraClinic» - це фахівці з найвищого рівня, автори власних унікальних методик, які використовують ліки останнього покоління в терапії.

Пацієнти нашої клініки

Пацієнти з різних куточків світу - США, Канади, країн Європи та Балтійських штатів, України, Росії, Джорджії, Вірменії, Білорусі, Молдови, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану, Китаю та інших країн приходять до клініки.

Психіатрична клініка «IsraClinic" - єдина клініка, де застосовується метод психоергономіки, який був розроблений спеціалістами клініки. Цей метод відображає ті тенденції в психіатрії, які були сформовані в останні роки, а саме індивідуальний та інтегрований підхід до терапії пацієнта, динамічної психотерапії та враховують абсолютно всі аспекти особистості пацієнта, анамнеза його захворювання. Психоергономічний підхід дозволяє стабілізувати стан пацієнта в найкоротший час.

Які захворювання ми лікуємо

Лікарі Психіатрична клініка «IsraClinic" лікують широкий спектр розладів та захворювань-шизофренії, шизо-аппліасів, біполярного розладу, панічних нападів, депресії, тривожного розладу, страхів і фобій, обсесивно-компульсивного розладу, безсоння, порушення поведінки їжі (анорексія, булімія , Оральксія), Оральксія). Розлад особистості, неврологічні розлади. Крім того, фахівці Israclinic допомагають впоратися з сімейними проблемами, низькою самооцінкою, пережити наслідки стресу та впоратися зі комплексами. Реабілітаційний центр має реабілітаційний центр на основі клініки, в якій успішно лікуються всі види залежностей (алкоголізм, азартні ігри, наркоманія, залежність від наркотиків та поточних.

Звертаючись до нас, ви отримаєте підтримку та допомогу у вирішенні всіх організаційних питань. Підтримка візи та оформлення документів, зустріч в аеропорту, трансфер, пошук та відбір готелю чи квартири на вимогу пацієнтів, приватних та групових екскурсій - все це допоможе організувати адміністративний персонал клініки.

Важливо розуміти, що хороша психіатрична клініка - це не той, де вам дають гарантії на відновлення. Це клініка, в якій експерти роблять максимум для пацієнта. У "Israclinic" ви отримаєте не тільки найкращих лікарів та сучасних лікарських засобів, але й теплої атмосфери та догляду за пацієнтом.


Подайте заявку на діагностику та лікування

На странице