Експертна психіатрична клініка, яка забезпечує всебічне лікування англійською, російською та івритом

Публикации

Анафродизія або гіпосексуальність

Анафродизія-це в народі "фригідність", яка звучить прикро і часто стигматизує певну проблему. Фригідні жінки страждають від зниженої самооцінки, і це бiда. Анафродизія - це відсутність статевого потягу, неприйняття сексуальних відчуттів і відсутність оргазмів. Насправді часто це психічна проблема, яка вимагає психотерапії.

Читать далее

Осіннє загострення в психіатрії: чому і у кого воно виникає?

За статистикою, близько 40% населення страждають від загострення тих чи інших захворювань, і психіатричні розлади не виняток. Наприклад, шизофренія та інші неврози при зміні сезону можуть лише посилюватися, тим самим доставляючи багато незручностей хворому. Осінні загострення виникають в середині сезону. Вони супроводжуються різким загостренням психічного розладу, що призводить до госпіталізації пацієнта.

Читать далее

Епілептична деменція

У порівнянні з іншими видами деменції, епілептичний вид зустрічається набагато рідше, ніж інші. Як правило, вона розвивається на тлі шизофренії або епілепсії. За даними Stauder за 1938 рік, деменція розвивається через 10 років, коли трапиться не менше 200 нападів епілепсії. Витке в 1939 році припустив, що епілептики стають недоумкуватими через 100 нападів. У будь-якому випадку, ця патологія є невиліковною, але можна пригальмувати розвиток симптомів і прогрес хвороби.

Читать далее

Ефективна терапія прикордонного розладу особистості

Прикордонний розлад особистості або ПРО характеризується нестабільністю в багатьох життєвих аспектах: в поведінці, взаєминах, сприйнятті себе і правильному сприйнятті власних емоцій.

Читать далее

Психоергономіка: новаторський підхід в IsraClinic

Фахівці israclinic розробили унікальну методику, яка називається психоергономіка. Суть її полягає в теорії цілісності. В останньому столітті до нашої ери жив римський архітектор Вітрувій, за ідеями якого і був створений цей метод лікування. Так, зодчий був поплічником теорії, згідно з якою архітектор повинен створювати щось не тільки з естетичних міркувань, але він повинен також враховувати наукові теорії і технічні основи. Він повинен враховувати максимальну кількість факторів при проектуванні.

Читать далее

Діагностика в телемедицині

Телемедицина почала розвиватися ще років 7-8 тому, але її популяризація почалася тільки кілька років тому. Багато в чому цьому посприяла ізоляція через коронавірус. Телемедицина є сучасною можливістю віддаленого консультування та дистанційних медичних послуг. Це віддалений огляд, збір анамнезу, запит даних, призначення лікування, оформлення документів і, звичайно, діагностика.

Читать далее

Психіатрична допомога: коли і кому її надають?

Кожна людина, що потрапила у важку ситуацію, потребує психологічної підтримки. Деякі люди в такі моменти починають відчувати тривогу, з'являються панічні атаки. Не варто соромитися попросити допомоги у психотерапевта. Люди бояться, що їх поставлять на облік. А це означає, що надалі буде складно домогтися отримання прав або дозволу на носіння зброї. Але вони не праві в своїх страхах.

Читать далее

Друга медична думка

У медицині порівняно недавно з'явився новий термін - друга медична думка. Він пов'язаний з сумнівами пацієнта. Коли людина не впевнена в поставленому діагнозі або в лікуванні, яке призначили, вона може скористатися консультацією іншого лікаря. Першоджерело цього явища-західні країни. Існує спеціальне визначення англійською - second opinion.

Читать далее

Гіпноз від стресу: як застосовується і як працює?

Стрес - це набір фізіологічних симптомів, які виникають як відповідь на певний подразник. У тварин в основному стрес виникає тільки у відповідь на фізичну, на об'єктивну небезпеку. З людьми складніше - у них стресова реакція проявляється як відповідь на якісь психологічні рефлексії. Наприклад, звільнення з роботи - людині ніщо не загрожує з точки зору безпеки, але психіка чомусь сприймає цю невдачу як страшну біду.

Читать далее

Як лікують фригідність?

Зла жінка - це жінка незадоволена. Але не можна звинувачувати в цьому тільки чоловіків, адже іноді проблема може бути зовсім не в цьому і мати куди більш серйозний характер.

Читать далее

Маніакальна фаза

Людина, коли вона знаходиться в ейфорії, відчуває, що здатна досягти чого завгодно: кожному знайомі такі фази. Але з манією справа йде по-іншому: настрій не відповідає поточній життєвій ситуації, тобто з об'єктивної точки зору немає причин для піднесеного настрою. Здорова людина відчуває ейфорію від винагороди, від взаємної закоханості, а також, коли підвищили на роботі, купив собі автомобіль, виграв в лотерею, налагодив відносини і так далі. Нездоровий відчуває неймовірний приплив ейфорії без об'єктивних причин.

Читать далее

Лікування тривожної депресії

У нашому суспільстві прийнято не ставитися серйозно до психічних нездужань і психологічного дискомфорту. Наприклад, депресію часто називають лінню; а панічні атаки - підвищеною нервозністю. Ось люди і терплять. Вони терплять роками, поки ситуація не досягне піку. А тим часом тривога і депресія в сукупності здатні зруйнувати звичне життя людини. Вона постійно страждає від поганих думок, у неї погіршується працездатність, руйнуються відносини з близькими.

Читать далее

Шизофренія лікується чи ні?

До цих пір ніхто не знає точно, чому виникає цей таємничий розлад, що стоїть за завісою пошкодженого розуму. Є різні припущення і теорії: наприклад, останні дослідження показують, що шизофренія може виникати в результаті порушення балансу серотоніну і дофаміну. Також причиною може стати психотравма: наприклад, багато жінок стають пацієнтами психіатра в перші 6 місяців після народження дитини. Але чи лікується шизофренія в сучасній медицині? Чи можна зробити так, щоб пацієнт назавжди забув про "розщеплення розуму і душі"?

Читать далее

Психіатрія по МКБ-11

У 2019 році був прийнятий новий медичний класифікатор - МКБ-11. Зміни відбулися, зокрема, і в класифікації психічних і поведінкових патологій.

Читать далее

Онлайн-консультации психиатра в телемедицине

Встречи с психиатром, психологом или психотерапевтом можно проводить не только в формате личных встреч, но и с помощью современных технологий - дистанционно. В IsraClinic проводится онлайн-консультирование пациентов и их близких через Zoom, Skype, FaceTime и другие удобные сервисы. Вам не нужно собираться, ехать (или лететь) на встречу с доктором - обсудить подробности случая можно онлайн, находясь дома или в другом комфортном для вас помещении.

Читать далее

Как определить хорошего психиатра

Психиатр - это врач, у которого есть высшее медицинское образование. Он занимается выявлением и лечением психических патологий. Не стоит путать психиатра и психолога - это два разных специалиста. Если психология изучает поведение людей, типы личности и особенности характера, то психиатрия занимается терапией заболеваний психики.

Читать далее

Болезнь Альцгеймера народными средствами: реально ли это?

Болезнь Альцгеймера – серьезное неврологическое заболевание, вызванное атрофией гиппокампа. Поражаются нервные клетки мозга. Больной утрачивает способность анализировать, адекватно соображать, принимать и усваивать новую информацию. Официальная медицина пока, если говорить глобально, бессильна против данного недуга.

Читать далее

Мания и гипомания: в чём их опасность?

Понятия мании и гипомании появились в психиатрии не так давно. Мания и гипомания относятся к аффективным расстройствам или так называемым расстройствам настроения. Мания – это расстройство, которое характеризуется высоким психическим возбуждением и резкими сменами настроения. Гипомания – это облегчённая форма маниакального расстройства. Мания и гипомания могут носить как долговременный, так и кратковременный характер.

Читать далее

Расстройство привычек и влечений

Данному виду психического расстройства свойственна невозможность человека устоять перед импульсивными желаниями совершать опасные в отношении себя и к окружающим поступки. Отклонения не являются причиной употребления психотропных или психоактивных веществ, а также не связаны с заболеваниями нервной системы, а, скорее, обусловлены расстройством психики.

Читать далее

Синдром Плюшкина в психиатрии

Название болезни произошло от фамилии одного из главных героев в произведении Гоголя “Мертвые души”. Синдром Плюшкина - это страсть к патологическому накопительству вещей, это хоардинг или силлогомания. Люди с тяжелой формой болезни живут в настоящей помойке, но им кажется, что так и должно быть, что проблемы не существует.

Читать далее

Страницы: 1 2 3 4 5 ... 31 След.

Подайте заявку на діагностику та лікування

На странице