Експертна психіатрична клініка, яка забезпечує всебічне лікування англійською, російською та івритом

Психоергономіка: новаторський підхід в IsraClinic

Психоергономіка: новаторський підхід в IsraClinic

Психоергономіка: новаторський підхід в IsraClinic

Фахівці israclinic розробили унікальну методику, яка називається психоергономіка. Суть її полягає в теорії цілісності. В останньому столітті до нашої ери жив римський архітектор Вітрувій, за ідеями якого і був створений цей метод лікування. Так, зодчий був поплічником теорії, згідно з якою архітектор повинен створювати щось не тільки з естетичних міркувань, але він повинен також враховувати наукові теорії і технічні основи. Він повинен враховувати максимальну кількість факторів при проектуванні.

Подайте заявку на діагностику та лікування


Наприклад, при зведенні міста або будинків він зобов'язаний вивчити Клімат, природні явища, місцевість і фізіологію людини. Якщо він береться за підйомні механізми, то він зобов'язаний знати і застосовувати знання з механіки і фізики. Приблизно в такому руслі працює і метод психоергономіки.

Що таке психоэргономіка?

Психоергономіка: новаторський підхід в IsraClinic

Методика була повністю розроблена в Ізраїлі, лікарями IsraClinic. Вона полягає в твердженні, що при лікуванні психічних розладів лікарі зобов'язані враховувати і симптоми хвороби, і особливості особистості людини, його психотип і характер, соціальний розвиток і навички, історію життя, прагнення і безліч інших сторін. 

По суті, це комплексний підхід до пацієнта. Тобто в кожному конкретному випадку підбирається індивідуальна терапія, яка дозволить швидше вилікувати людину. Наприклад, є невротичний розлад у обох пацієнтів:

    1. Молодий хлопець, 19 років, навчається у вузі. Страждає неврозом. У нього порушений сон, відсутня впевненість в собі і в своїх можливостях. Він не може безтурботно спілкуватися з друзями, заводити особисті відносини. Йому страшно, він весь час тривожиться. Раніше жив з матір'ю і вітчимом, який любив випивку і часто перетворював сімейні вечори в з'ясування стосунків. 

    1. Жінка середніх років, 38 років. Заміжня 15 років, 2 дітей. Чоловік вже 2 роки має стосунки на стороні, в останні 3 місяці перестав навіть приховувати. Вона все заміжжя просиділа вдома, за рідкісними винятками - іноді працювала в офісі. Невроз проявляється астенією, іпохондрією, депресивними симптомами і відчуттям власної нікчемності і провини. 

По суті, в обох випадках спостерігається один діагноз - невроз. Але ось витоки його формування, причини стану і психотипи пацієнтів дуже відрізняються. Тому потрібно персоналізований підхід, який в повній мірі може надати психоергономіка.

Відповідно, лікування з таким підходом теж буде відрізнятися. Наприклад, в першому випадку достатньо 2-місячної когнітивно-поведінкової терапії. У другому додатково буде потрібно призначення антидепресантів, навчання аутотренінгу, сімейна терапія та інші методики.

При використанні методики психоергономіки фахівці оцінюють стан пацієнтів з трьох позицій:

  • психологічний;
  • неврологічний;
  • психіатричний стан.

Також важливо розібратися, чи немає органічних причин захворювання, і знайти реальну першопричину. Лікарі твердо переконані, що двох ідентичних депресій або біполярних афективних розладів не існує. 

Вас зацікавив метод психоергономіки і ви бажаєте дізнатися подробиці? Напишіть нам! Ми із задоволенням Вам допоможемо.Автор: IsraClinic
Раздел: Психиатрия

Наші лікарі

Доктор Жаботински-Рубин Карни
Психиатр высшей категории

В процессе терапии я использую лучшие методики Европы, Америки и Израиля.

Доктор Зевин Марк
Психиатр высшей категории

Люди боятся обращаться к психиатру только потому, что существуют мифы о психиатрии, которые давно не соответствуют действительности.

Добрович Ольга
Клинический психолог, психотерапевт

Когнитивно-поведенческая терапия показана не только при лечении психиатрических заболеваний. Она показана здоровым людям, которые хотят лучше разбираться в себе.

Доктор Ташлыков Вадим
Невролог высшей категории

Осмотр невролога в рамках комплексной диагностики помогает исключить или подтвердить наличие неврологической патологии при диагностике психиатрических расстройств.

Похожие статьи

Анафродизія або гіпосексуальність

Анафродизія або гіпосексуальність

Анафродизія-це в народі "фригідність", яка звучить прикро і часто стигматизує певну проблему. Фригідні жінки страждають від зниженої самооцінки, і це бiда. Анафродизія - це відсутність статевого потягу, неприйняття сексуальних відчуттів і відсутність оргазмів. Насправді часто це психічна проблема, яка вимагає психотерапії.

Подайте заявку на діагностику та лікування

На странице